Самодейци от района с награди от фестивал в Нова Загора
На 5 и 6 октомври град Нова Загора бе домакин на Втори национален фестивал „В прегръдката на Танголита“. Организатори бяха Община Нова Загора, НЧ „Диньо Сивков – 1870“ и Групата за стари градски песни „Танголита“. Сърдечни думи към всички присъстващи отправи и кметът на Община Нова Загора Галя Захариева. Домакините бяха подготвили за своите гости…














