ПГ „Златица“ отчете изпълнението на пореден проект
Професионална гимназия „Златица“ успешно приключи реализирането на поредния европейски проект по програма „Еразъм +”. Заключителното мероприятие се проведе в ресторант „Средногорие“ в град Златица. Присъстваха участниците в проекта, учители и представители на фирмите партньори от „Дънди Прешъс Металс“, „Елаците-Мед“ и „Вес Монт“. Гости на събитието бяха кметът на община Златица Любомир Цветков и председателят на…














