СКТМ „Асарел-Медет“ тръгна ударно на старта на Висшата лига
С две победи и една загуба стартира отборът на СКТМ „Асарел-Медет“ в първия кръг от Висшата лига по тенис на маса – мъже. Асарелци бяха в състав Илия Воденичартов, Даниел Иванов, Димитър Стоименов, Павел Костадинов и капитана Асен Попниколов. Те победиха убедително тима на „Тетрон“-Плевен с 4:0, надделяха над „Боровец“ – Горна Оряховица с 4:2,…














