Стартира най-новия проект на СУ-Златица
СУ „Св. Паисий Хилендарски“ гр. Златица стартира през месец март изпълнението на новия си проект по Програма „Еразъм+“. Проектът е насочен към едно от предизвикателствата за екипа на учебното заведение през учебната 2022-2023 година и това е опитът да се преформулират целите на училищното обучение, като се измести фокуса от усвояване на знания към формиране…














