„Аурубис България” представи Партньорската програма с община Златица пред Общинския съвет
На десетото редовното заседание на Общинския съвет в Златица, проведено на 25.06.20г., екип на „Аурубис България” представи „Партньорска програма между „Аурубис България” и община Златица за периода 2020 – 2021г.” Драга Сапунджиева, координатор социални проекти и информационно обслужване в компанията, презентира програмата. Тя е рамково споразумение, което задава основните приоритети. Програмата е фокусирана върху реализацията на…














