„Аурубис България“ осигурява 1,1 млн. лева в подкрепа на община Златица
„Аурубис България“ АД ще вложи 1.1 млн. лв. за дейности в подкрепа на развитието на Община Златица в рамките на новата Партньорска програма за 2025 – 2027 г. Днес в сградата на общината се състоя официалната церемония по подписване на Партньорската програма. Основните приоритети в нея са образованието, културата, спорта и здравословния начин на живот, социалните дейности…














